Розблокування для навігаторів Garmin®

Придбання одного примірника карти КартБланш Україна НТ для навігаторів Garmin® та сумісних з ними дає право на використання придбаної карти з одним пристроєм. Щоб придбана карта працювала з певним пристроєм, необхідно отримати код розблокування цієї карти для даного пристрою та ввести його при встановленні карти. Код розблокування, разом з ідентифікатором пристрою, також використовуються для завантаження оновлень карти.

Кожен примірник карти КартБланш Україна НТ для навігаторів Garmin®, що придбано на оптичному диску чи через Інтернет, містить купон, що складається з серійного номеру та коду. Цей купон дозволяє отримати код розблокування карти для обраного пристрою.

Кожен примірник карти КартБланш Україна НТ для навігаторів Garmin®, що придбано на картці, вже має код розблокування, і не має купону.

Всі користувачі карти КартБланш Україна, що не перейшли на використання карти КартБланш Україна НТ до 21.07.2010, мають право використовувати карту КартБланш Україна НТ, якщо їхні пристрої сумісні з нею. При цьому вони можуть використовувати отриманий раніше код розблокування для карти КартБланш Україна.

Якщо ви придбали примірник карти КартБланш Україна НТ для навігаторів Garmin® та сумісних з ними на оптичному диску або через Інтернет, і хочете отримати код розблокування для свого пристрою, будь ласка, перейдіть до замовлення коду розблокування.

Якщо ви вже маєте код розблокування карти КартБланш Україна НТ для свого пристрою, і бажаєте дізнатися, як скористатися ним для встановлення карти до свого навігатору, будь ласка перейдіть до використання коду розблокування.

Купити карту КартБланш Україна НТ КартБланш
Україна НТ

Всі торгівельні марки, згадані на сайті, є власністю їх законних правовласників.
© 2005–2016 «Карт Бланш Україна»