iGO 8 (для КПК/комунікаторів) та CarteBlanche Navigator
(для портативних навігаторів та мультимедійних автомобільних систем)

Користувачі, які придбали ліцензійне програмне забезпечення iGO 8 для КПК/комунікаторів та/або CarteBlanche Navigator для портативних навігаторів та мультимедійних автомобільних систем, можуть оновити програмне забезпечення та мапи на офіційному сайті компанії NNG. Для цього необхідно зареєструватися на сайті і встановити програму Naviextras Toolbox, за допомогою якої ви зможете перевірити наявність оновлень та завантажити їх.
- Інструкція користувача програми Naviextras Toolbox;
- Інструкція на придбання додаткового контенту (мап, 3D-об’єктів, POI тощо).

iGO 8 (для навігаторів)

На сьогодні на ринку України є велика кількість навігаторів з навігаційним програмним забезпеченням на основі iGO 8, встановленим виробником. Можливість оновлення карт для таких навігаторів можна уточнити на офіційному сайті NNG. Для цього необхідно зареєструватися на сайті і встановити програму Naviextras Toolbox, за допомогою якої ви зможете перевірити наявність оновлень та завантажити їх.
- Інструкція користувача програми Naviextras Toolbox;
- Інструкція на придбання додаткового контенту (мап, 3D-об’єктів, POI тощо).
Якщо оновлення карт не доступне, користувачі мають можливість перейти на використання програми CarteBlanche Navigator (на базі iGO) з найновішою картою України.
Якщо вашого навігатора немає у переліку пристроїв, сумісних з програмою, зверніться до служби технічної підтримки.

iGO My Way 2006 Plus

Програма iGO My Way 2006 Plus на сьогодні вже не випускається, а розробник цього програмного забезпечення повідомив про припинення технічної підтримки і оновлення карт для цього продукту.

Користувачі програми iGO My Way 2006 Plus, яка на сьогодні вже не працює з найновішими картами від компанії Карт Бланш Україна, можуть перейти на використання програм iGO 8 або CarteBlanche Navigator, за умови сумісності обладнання з цими програмами.
Купити CarteBlanche NAVIGATOR Україна для Windows CE CarteBlanche
NAVIGATOR Україна
Купити iGO 8 Україну для Windows Mobile iGO 8 Україна

Всі торгівельні марки, згадані на сайті, є власністю їх законних правовласників.
© 2005–2016 «Карт Бланш Україна»