Вітаємо вас на сайті «Карт Бланш Україна» — одного з провідних постачальників картографічних рішень для GPS-навігації по Україні!

Ми є згуртованою командою професіоналів в області картографії, програмування, математики та електроніки.

Наші партнери — світові та європейські лідери в області розробки та виробництва навігаційних приладів та програмного забезпечення для автомобільної навігації, такі як Garmin (США), TomTom (Нідерланди), NNG (Угорщина), Mio (Тайвань), Mireo (Хорватія), Ezgo (Південна Корея), Imagis, Autoguard (Польща).

Нашу команду об’єднує любов до своєї країни, висока вимогливість до себе та результатів своєї роботи, позитивний підхід до життя, щире бажання зробити світ навколо нас кращим, добрішим та зручнішим.

Наша спільна мета — зробити подорожі по нашій країні максимально комфортними, як для українців, так і для гостей нашої Батьківщини.

Ми є послідовними прихильниками європейського шляху України і пишаємося тим, що на своєму рівні ми вже інтегрували нашу країну до Європи. У ряді популярних програмних та апаратних навігаційних рішень, таких як iGO та Mio, карта України від Карт Бланш входить до складу пакету «Вся Європа» або «Східна Європа». Таким чином, наші користувачі вже сьогодні мають можливість отримувати задоволення від навігації без кордонів, від Луганська до Львова та Лісабону, від Севастополя до Чернігова та Таллінна.

Це стало можливим завдяки тому, що наші дані готуються у відповідності до високих стандартів наших партнерів. Плідне співробітництво зі світовими лідерами є також запорукою того, що наша карта буде і надалі активно розвиватися, оновлюватися та збагачуватися новими функціями та можливостями, а її співвідношення ціна/якість, ступінь інтеграції з програмним забезпеченням та навігаційними приладами та частота оновлень завжди залишатимуться на найкращому рівні.

Сподіваємося, наш сайт допоможе вам сформувати належне уявлення про нашу карту та навігаційні рішення на її основі. Якщо ви вирішите придбати продукти, що ми пропонуємо, або отримати додаткову інформацію, будемо раді вашому дзвінку або візиту до нас чи наших дилерів.

Всі торгівельні марки, згадані на сайті, є власністю їх законних правовласників.
© 2005–2016 «Карт Бланш Україна»