Оновлення

Метою проекту КартБланш є створення, розповсюдження та підтримання актуальності цифрових карт України для GPS навігації. Ми прагнемо зробити подорожування Україною максимально комфортним як для українців, так і для гостей нашої країни.

На даний момент ми пропонуємо рішення для кишенькових комп’ютерів та комунікаторів з системою Windows Mobile, персональних навігаторів з системою Windows СЕ.NET 4.2 і вище, а також рішення для GPS навігаторів Garmin®.

В процесі роботи ми використовуємо дані власної gps та відеозйомки, ліцензійний джерельний картографічний матеріал та супутникові знімки, отримані на комерційній основі, різноманітну інформацію, взяту з відкритих джерел, а також зворотний зв'язок від наших численних користувачів.

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити найвищу точність, актуальність та функціональність наших карт, зберігаючи доступну ціну. Якщо у вас з’являться побажання чи зауваження стосовно нашої карти, ми будемо раді отримати їх та врахувати у наступних версіях наших карт.

Компанія КартБланш Україна також є офіційним постачальником картматеріалу по Україні для, зокрема, компанії Garmin® для телефонів Garmin-Asus® nüvifone, компанії Mio, що випускає навігатори під своєю торгівельною маркою, компанії NNG, що випускає навігаційне програмне забезпечення iGO та є постачальником навігаційного програмного забезпечення та карт для навігаторів великої кількости торгівельних марок. Компіляцією картматеріалу та випуском оновлень карти України для цих навігаторів займаються відповідні компанії. По деяких моделях ви знайдете інформацію про оновлення у цьому розділі. Що стосується інших моделей, з запитаннями щодо термінів, умов та періодичності оновлень карти або щодо функціональності приладів чи програмного забезпечення у частині їх взаємодії з нашою картою України, слід звертатися до виробників приладів та програмного забезпечення, їх представників або дилерів.

В цьому розділі користувачі ліцензійних версій зможуть уточнити умови та процедуру оновлення відповідно до наявних навігаційних пристроїв.

Всі торгівельні марки, згадані на сайті, є власністю їх законних правовласників.
© 2005–2016 «Карт Бланш Україна»