Дамо карт бланш нашим олімпійцям!

Щиро вітаємо наших спортсменів з перемогами на XXX Олімпійських іграх!

Дамо карт бланш нашим олімпійцям

Лого Акції Дамо карт бланш нашим олімпійцям

Ми всі вболівали за вас і будемо вболівати за вас далі. Ми вдячні усім тим, хто представляв нашу країну на цих змаганнях. Зазвичай успіхом вважається місце на п’єдесталі, але насправді сама участь в Олімпійських іграх є великим досягненням та показує найвищий клас спортсмена, і всі учасники Олімпіади заслуговують на пошану та захоплення.

Ми хочемо зробити подарунок усім членам збірної команди України. Будь-який представник української збірної, що виступав на Олімпійських іграх 2012, може отримати в подарунок програму Mireo DON'T PANIC для ОС Android з картою України*. Ми будемо надзвичайно раді бачити вас у своєму офісі, або надішлемо подарунок, якщо вам незручно буде їхати до нас.

Закликаємо представників малого та середнього бізнесу долучитися до акції та підтримати наших героїв, надавши їм подарунки або знижки. З повним переліком українських олімпійців можна ознайомитись на сайті національного олімпійського комітету України.
Завантажити лого акції для друку та інтернету eps, pdf, png.

Справжні спортсмени вміють боротися з панікою та гідно виходити зі складних ситуацій; а використання надійної навігації допоможе уникнути паніки під час подорожей Україною!

* за умови подання посвідчення особи

Мірео Україна для Андроїд

Всі торгівельні марки, згадані на сайті, є власністю їх законних правовласників.
© 2005–2016 «Карт Бланш Україна»